کد خبر: 313759
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد در گفتگو با مهر اظهار کرد: امروز ساعت ۱۷ همایش بزرگ روز مقاومت مردم دزفول در مصلای نماز جمعه دزفول و با حضور مسئولان کشوری و لشگری و استانی از جمله سردار نقدی برگزار می شود.

وی افزود: سردار محمدرضا نقدی در این مراسم به بیان و شرح اتفاقات دفاع مقدس هشت ساله در ایران اسلامی و تبیین مقاومت مردم دزفول در این عرصه خواهد پرداخت.

وی از برگزاری نمایشگاه توان داخلی و پشتیبانی دفاع مقدس در حاشیه این همایش نیز خبر داد و گفت: دو غرفه نیز از این نمایشگاه به اقتصاد مقاومتی در قالب عرقیات و صنایع دستی اختصاص داده شده، همچنین غرفه هایی به انجمن دزفول شناسی، هلال احمر و ایستگاه صلواتی مربوط می شود.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول ضمن دعوت از شهروندان جهت شرکت خانوادگی در این برنامه، گفت: شاید این انتظار باشد که باید چهار خرداد دستاوردهای بهتر و بیشتری برای مردم دزفول داشته باشد ولی این اقدامات حداقل هایی است که می توان در راستای گرامی داشت این ایام انجام بدهیم و باید تا ابد به این برگ زرین افتخار کنیم.

به گزارش مهر، به مناسبت تجلیل از نقش مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس چهارم خردادماه در تقویم ملی به نام مردم دزفول نام گذاری و ثبت شده است.

در دوران دفاع مقدس، بیش از دو هزار و ۵۰۰ گلوله و ۲۳۱ راکت به بخش‌های مختلف شهری و روستایی دزفول اصابت کرد و این شهر مقاوم نام خود را در  صدر کسب  افتخارآفرینی ثابت و ماندگار کرد.

دزفول در تاریخ هشت ساله دفاع مقدس، بیش از دو هزار و ۶۰۰ شهید، چهار هزار جانباز و ۵۰۰ آزاده والا مقام تقدیم انقلاب و اسلام کرده است تا مردم ولایتمدار این شهر الگوی مقاومت ملی ایران لقب بگیرند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان