کد خبر: 313731
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بازی حساس فینال برای تعیین قهرمان رقابت‌های بیست‌ و هشتمین دوره لیگ برتر هندبال فردا برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرونده بیست‌و هشتمین لیگ برتر هندبال مردان فردا پنجم خردادماه با رقابت فینال به پایان می‌رسد.

دو تیم مدعی و صدرنشین منیزیم فردوس و نفت و گاز گچساران تاکنون در بازی های رفت و برگشت فینال هرکدام یک برد و یک باخت را تجربه کرده‌اند. تیم نفت و گاز در بازی اول فینال، با چهار اختلاف پیروز میدان بود و منیزیم فردوس نیز در دور بازگشت توانست با نتیجه ۳۲ بر ۱۸ حریف خود را مغلوب کند. این دو تیم در بازی سوم به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمان و نایب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

سرمربی این دو تیم در گفت‌و گو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا هرکدام نتیجه را به سود خود پیش بینی کردند.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران: قهرمانی دور از دسترس نیست

مهران کیخایی سرمربی تیم نفت و گاز گچساران در مورد بازی برگشت فینال اظهار داشت: قبل از بازی برگشت با بازیکنان صحبت کردیم که جو سالن به کار تیمی آن‌ها آسیب نزند. بازیکنان در نیمه اول بازی خوبی به نمایش گذاشتند. بازی پایاپای پیش می‌رفت و مدیریت خوبی بر بازی داشتیم. ولی در دقایق پایانی نیمه اول شرایطی برای بازیکنان تیم به وجود آمد که باعث ایجاد اختلاف زیاد با تیم حریف شد. همچنین تیم حریف در نیمه دوم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و دروازه‌بان آ‌نها خیلی خوب ظاهر شد.

کیخایی گفت: بازی فردا، بازی سرنوشت‌سازی است و هرکس که بهتر تیم را مدیریت کند قطعا قهرمان خواهد شد.

او قهرمانی تیمش را دور از دسترس ندانست و گفت: شانس زیادی داریم و تلاش خواهیم کرد بازی در شان فینال ارائه دهیم که فارغ از نتیجه حاصله بازی خوبی باشد و لیاقت تیممان را داشته باشد و ثابت کنیم که لیاقت رسیدن به این مرحله از لیگ را داشته‌ایم.

او جو سالن را در عملکرد بازیکنان بی‌تاثیر ندانست و ادامه داد: باید شرایط سالن را نیز در نظر داشت. جو سالن شرایط سختی را بوجود می آورد و فشار زیادی از سوی تماشاچیان بر روی بازیکنان وجود خواهد داشت. بازیکنان باید از لحاظ روحی و روانی از هر جهت آماده باشند.

سرمربی تیم منیزیم فردوس: امیدوارم کاپ قهرمانی را به فردوسی‌ها هدیه دهیم

شهداد مرتجی بازی فردا را فینال واقعی دانست و اظهار داشت: گچساران تیم توانمندی است و بازیکنان خوب و کادر خوبی در اختیار دارد. تلاششان در زمین مثال زدنی است. بازی فردا فینال واقعی است و با بازیکنانم صحبت کرده‌ام که برد دیروز را فراموش کنند و با جدیت کار را دنبال کنند و با تمام توان در بازی فردا وارد میدان مسابقه شوند.

او در مورد حمایت تماشاچیان نیز گفت: تماشاچیان فردوس تیم ما را حمایت خواهند کرد و امیدوارم بتوانیم کاپ قهرمانی را به مردم فردوس تقدیم کنیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان