یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313702
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سخنگوی دولت تاکید کرد که برای رفع مشکلات مالی تیم‌های اعزامی و کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو به صورت فوق‌العاده به این موضوع پرداخته خواهد شود. او از دستور رییس جمهور برای رفع نیازهای اعتباری المپیک خبر داد.

ایسنا- تهران: محمدباقر نوبخت صبح روز سه‌شنبه با حضور در جمع خبرنگاران ایسنا و برگزاری نشست خبری سخنگوی دولت در این رسانه به سوالات مختلف خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران پاسخ داد و در ادامه از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.

نوبخت در پاسخ به سوال سرویس اخبار ورزشی ایسنا در مورد نگرانی‌هایی مربوط به مشکلات مالی فدراسیون‌های ورزشی در راه آمادگی برای حضوری موفق و پربار در المپیک ۲۰۱۶ گفت: این موضوع برای دولت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین رئیس جمهور به سازمان مدیریت دستور داده که نیازهای اعتباری رخداد بزرگ المپیک را فراهم کند

وی ادامه داد: در سازمان مدیریت از مسئولان همه فدراسیون‌ها دعوت کردیم تا با آنها رایزنی‌های لازم را درباره این مهم با آنها داشته باشیم.

سخنگوی دولت در مورد تأمین اعتبار برای المپیک، تاکید کرد: دو ماهه اول سال بر پایه دو دوازدهم تمام تخصیص‌ها در نظر گرفته شد و از این به بعد هم تأمین اعتبارات مورد نیاز المپیک را در حد وسع خواهیم داشت و به صورت فوق‌العاده به این موضوع خواهیم پرداخت.

نوبخت هم‌چنین در پاسخ به اینکه “تحلیل‌گران حتما نتایج المپیک ۲۰۱۲ لندن که منجر به کسب ۱۲ مدال رنگارنگ برای کشورمان شد را با نتایج احتمالی المپیک ۲۰۱۶ مقایسه خواهند کرد و بر این اساس دولت باید درباره مشکلات مالی به موقع عمل کند” گفت: ان‌شا‌الله در المپیک ریو نیز نتایج خوبی حاصل خواهد شد. دولت نیز کمک خواهد کرد که مشکلات رفع شود.

سخنگوی دولت در پایان نشست خود با خبرنگاران بخش‌های مختلف خبری ایسنا در اداره اخبار ورزشی نیز حضور یافت و در جریان فعالیت‌های خبری و اولویت‌های کاری ورزشی ایسنا قرار گرفت.

بازدید سخنگوی دولت از ایسنا

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان