کد خبر: 313666
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ایران گفت: برای انجام تمرینات بدنسازی پایین تنه قصد داشتم در سالن آزادی تمرین کنم اما رییس فدراسیون اجازه نداد و متاسفانه رفتار او با قبل از انتخابات خیلی فرق کرد.

سعید محمد پور در گفتگو با ایسنا درباره ی وضعیت دست خود پس از عمل جراحی بیان کرد: تمرینات فیزیوتراپی خود را زیر نظر دکتر نوروزی انجام می دهم و ۲-۳ روز است که بدنسازی سبک را شروع کرده ام اما برای آغاز تمرینات وزنه برداری چند ماهی زمان لازم است.

او ادامه داد: برای اینکه تمرینات بدنسازی پایین تنه را انجام دهم، با انوشیروانی صحبت کردم تا اگر امکانش هست در سالن آزادی و بدون اینکه مزاحمتی برای سایر وزنه برداران داشته باشم از وسایل بدنسازی استفاده کنم، چون در تهران سالن وزنه برداری درست و حسابی نداریم اما آقای مرادی گفته نزدیک المپیک است و نمی شود. تا جایی که اطلاع دارم کسی از وزنه برداران ناراحت نمی شد که من یک گوشه با دستگاه ها تمرینات بدنسازی را داشته باشم اما صلاحدید رییس فدراسیون این بود که اجازه ندهد.

محمدپور با گلایه از رییس فدراسیون بیان کرد: متاسفانه آقای مرادی با قبل از اینکه رییس فدراسیون شود خیلی فرق کرده است. او وقتی می خواست در انتخابات شرکت کند جلساتی می گذاشت و من در آن شرکت می کردم. زمانی که با فدراسیون قبلی مشکل داشتیم و در سالن هایی که در شان ورزشکار مبتدی هم نبود، تمرین می کردیم، مصاحبه می کرد که که افتخار آفرین ایران هستیم و سالن وزنه برداری آزادی خانه ماست، حتی اگر در اردو نباشیم باید در آنجا تمرین کنیم آیا الان آن خانه فروخته شده است؟وقتی با آقای مرادی صحبت کردم که قبل می گفت سالن وزنه برداری خانه وزنه برداران است، پاسخ داد من یک چیزی آن موقع گفتم از قرآن که نبوده است!

او ادامه داد: فدراسیون قبلی حمایت نمی کرد اما شعار هم نمی داد. زمانی که من مصدوم شدم آقای مرادی گفت باید در همین سالن آزادی و زیر نظر خودشان تمریناتم را ادامه بدهم اما اکنون بعد از ۲-۳ مصاحبه که من انجام دادم زنگ زدند و حالم را پرسیدند. به نظرم اگر حمایت نمی کنیم یا نمی توانیم بهتر است شعار هم ندهیم.

وزنه بردار ۱۰۵ کیلوگرم ایران همچنین گفت: همه فکر می کنند که من حمایت می‌شوم اما هزینه‌ها را فدراسیون پزشکی پرداخت کرد و چندین مرتبه نیز جویای احوالم شدند که باید از دکتر نوروزی و فدراسیون پزشکی تشکر کنم اما فدراسیون نه تنها زنگ نمی زند بلکه اجازه تمرین در سالن آزادی هم به من نمی دهد. از قدیم گفته اند پهلوان زنده را عشق است . حالا خوب است من نمرده ام، سن و سالی هم ندارم و اگر قسمت شود دوباره بر می گردم اما نمی دانم مشکل چیست. شاید بی نظم و بی انضباط یا بی ادب بودم. واقعا نمی دانم مشکل چیست. واقعا آدم وقتی بعضی بی محبتی ها را می بیند از ورزش دلسرد می شود.

او در مورد بازگشت به شهرش نیز گفت: اگر تمرینات فیزیوتراپی ام تمام شود به اردبیل بر می گردم و آنجا تمرین خواهم کرد. سعید علی حسینی نیز مشغول تمرین است و آنجا با او تمرین می‌کنم تا شرایطم بهتر می شود. علی حسینی زمانی که سطح فکر برخی وزنه برداران تا قهرمانی بزرگسالان آسیا بیشتر نبود به رکورد جهان و المپیک فکر می کرد و حتی جمعه ها که استراحت داشتیم مشغول تمرین بود. او پشتکار زیادی داشت و امیدوارم مشکلش حل شود تا بتواند برگردد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان