یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313635
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 به گزارش مهر، سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان صبح امروز سه شنبه به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضای مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار رامشیر در این جلسه ضمن گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت دزفول اظهار کرد: مبارزه با اعتیاد تنها وظیفه یک دستگاه یا نهاد خاصی نیست و وظیفه همه آحاد مردم است.

روح الله شفیعی در ادامه بر لزوم مشارکت همگانی در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: گزارشات مردمی در کشف و شناسایی عوامل مرتبط با مواد مخدر نقش به سزایی در کاهش اعتیاد در جامعه دارد و انتظار می رود شهروندان از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ نیروی انتظامی را در شناسایی خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر یاری کنند.

در ادامه جلسه، اعضای شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامشیر ضمن ارائه گزارش از عملکرد اداره و نهاد خود، پیشنهادات و نظراتی به منظور برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف کمیته مبارزه با مواد مخدر ارائه دادند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان