کد خبر: 313524
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می‌گوید تیمش در حالی روز چهارشنبه یکی از مهم‌ترین بازی‌های چند سال اخیرش را برگزار می‌کند که به هیچ وجه قابل مقایسه با حریفش العین نیستند.

به گزارش ایسنا، سعید آذری در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر اصفهان با اعضای تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان زمانی که ذوب آهن در شرایطی حساس قرار داشت در کنار تیم ما را حمایت کردند و امیدواریم از توانمندی‌های شورای شهر به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: یکی از عواملی که ذوب آهن را برترین تیم ایرانی در آسیا تبدیل کرده زمان‌بندی مناسب تیمی بوده و به همین دلایل شورای شهر و شهردار دغدغه خاطری را درباره ذوب آهن به عنوان باشگاهی ارزشی داشته‌اند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: روز چهارشنبه یکی از مهم‌ترین بازی‌های چند سال اخیر باشگاه را داریم در حالی که از نظر مالی و سخت‌افزاری با حریف قابل مقایسه نیستیم اما مهم این است که ما بهترین نیروی انسانی را در باشگاه داریم که همین مورد، تفاوت ویژه ما با سایرین و همچنین دلیل موفقیت تیم بوده است.

وی با اشاره به اهمیت دیدار ذوب آهن با العین امارات تصریح کرد: امیدواریم به عنوان نماینده مردم اصفهان روز چهارشنبه با کسب نتیجه لازم مقابل نماینده امارات، جشن صعود بگیریم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان