کد خبر: 313500
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمد سعیدی کیا عصر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز پیروزی خرمشهر اظهار کرد: امروز در بخش زوئیه شهر اهواز هستیم که قسمتی از املاک ما در اختیار مردم مستضعف و نیازمند کمک بود، موضوع را به هیئت امنای بنیاد بردیم و در آنجا مقرر شد تا املاک این منطقه را مطابق با شرایط واگذاری املاک علوی، به مردم واگذار کنیم.

وی افزود: امروز مدارک مربوط به سند ۳۰۰ واحد مسکونی مردم در این منطقه تقدیم و با مراجعه به بنیاد مسکن و سازمان املاک و اسناد نسبت به دریافت اسناد خود اقدام کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: این اسناد می تواند پشتوانه کارهای اقتصادی و قضایی قرار بگیرد و مردم به یک آرامش فکری در ارتباط با اسناد مالکیتی خود می رسند.

بیمارستان طالقانی آبادان وضعیت خوبی ندارد

سعیدی کیا بیان کرد: امروز بیمارستان طالقانی در آبادان وضع خوبی ندارد، یک بیمارستان با ۲۴۰ تختخواب شروع کردیم که الحمدلله کارها به خوبی پیش می رود و به مناسبت سوم خرداد سالروز پیروزی خرمشهر یک واحد صنعتی را در خرمشهر بهره برداری کرده و تعدادی هم اشتغالزایی شد.

وی عنوان کرد: مسجد جامع خرمشهر را بازدید کردیم که کارهای بهسازی آن از دو سال پیش آغاز شده و امروز به کارهای نازک کاری رسیده و امیدواریم در آبان ماه به بهره برداری برسد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور یادآور شد: کارخانه فولاد نورد خرمشهر را نیز داریم که متولی ساخت و ساز آن هستیم و با کمک های سازمان منطقه آزاد اروند کارها به خوبی پیش می رود و امیدواریم این پروژه نیز تا آبان ماه افتتاح و محصولاتش به بازار عرضه شود.

سعیدی کیا خبر داد: از مسجدسلیمان نیز بازدید داشتیم که در این شهر نیز پروژه ساخت کارخانه آلومینیوم را داریم که کاملا فعال است و پیشرفت خوبی هم دارد. امیدواریم تا چند ماه آینده به بهره برداری نزدیک شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان