یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313490
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

یک سایت خبری خارجی، درباره حضور رئیس فدراسیون جهانی بوکس در ایران و دیدارهایی که انجام شده است، گزارشی تهیه کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از insidethegames، رئیس فدراسیون جهانی بوکس از ایران بازدید کرد و درباره پتانسیل فدراسیون ملی ایران در پررنگ‌تر شدن حضورش در فعالیت‌های فدراسیون جهانی از جمله میزبانی رویدادهای بین‌المللی در آینده گفت‌وگو کرد.

در بخشی از این گزارش آمده است: «وو» رئیس فدراسیون جهانی بوکس، مهمان احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس ایران بود. ناطق نوری کسی است که به تعهد خود نسبت به توسعه بوکس زنان به عنوان عنصر اصلی رویکرد فدراسیون تاکید دارد.

او همچنین با محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ملاقات کرد و با کسی که آکادمی بوکس ایران را ایجاد کرد به گفت‌وگو نشست.

رئیس فدراسیون جهانی بعد از دیدار با داوران و سرداروان ایرانی بر اهمیت آموزش مداوم و پیشرفت حرفه‌ای مطابق با برنامه‌های فدراسیون جهانی تاکید کرد.

وو با اشاره با اینکه احسان روزبهانی تنها نماینده بوکس ایران در المپیک است، گفت: دو رویداد گزینشی المپیک در ماه‌های آینده برگزار می‌شود و هنوز فرصت باقی است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان