کد خبر: 313426
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، پرویز فتاح ظهر امروز دوشنبه در جشن توانمندسازی و خودکفایی چهار هزار و ۳۰۲ مددجوی خوزستانی در تالار امام خامنه ای مجموعه تفریحی ـ فرهنگی فجر اهواز اظهار کرد: عمدا سوم خرداد را برای حضور در خوزستان انتخاب کردیم، برای اینکه احساس می کنیم از جنس سوم خرداد هستیم امروز به این استان و در محضر مردم آمدیم.

وی افزود: خرمشهر یعنی خرم ایران و آزادی این شهر نیز برابر با آزادی کل ایران است. در خوزستان خاک را به نظر کیمیا می کنیم و خون هایی که در این استان ریخته شده قبله آمال آزادگان ایران و جهان است.

رئیس کمیته امداد کشور تصریح کرد: برگزاری این جشن بهانه ای برای پیوند زدن به سوم خرداد و آزادی خرمشهر است.

فتاح بیان کرد: نباید از امنیتی که شهدا برای ما ایجاد کرده اند سوءاستفاده کنیم. شهدا برای این امنیت خون بهای سنگینی داده اند و نباید آن را بی جهت خرج کرده و چک بی محل بکشیم.

وی عنوان کرد: سال گذشته چهار هزار نفر در خوزستان تسهیلات خوداشتغالی دریافت کردند و امسال شاهد برگزاری جشن خودکفایی آنها هستیم.

رئیس کمیته امداد کشور گفت: کمیته امداد محلی برای اسکان همیشگی خانواده ها نیست بلکه مانند اورژانسی است که با انجام یک برنامه ریزی عالمانه نسبت به خروج خانواده ها از سیستم اقدام می کند.

فتاح ابراز تاکید کرد: متأسفانه اقتصاد ما در سال های گذشته فقرآفرین بوده و راهکار برون رفت از این فقرآفرینی توجه به اشتغالزایی و خودکفایی خانواده ها است. کمیته امداد نیز تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا میزان خودکفایی ها را افزایش بدهد.

وی اظهار کرد: در کمیته امداد انجام امور به دست خود مردم است و بنا داریم تا به منظور خدمات رسانی مطلوب تر، هزینه ها را کاهش دهیم.

رئیس کمیته امداد کشور در پایان تأکید کرد: مکتب کمتیه امداد مکتب تکریم انسانی است و هدفمان از خدمات رسانی بیشتر از اینکه ارائه کمک های مادی باشد، هدیه عزت نفس و کرامت انسانی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان