کد خبر: 313420
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با انتقاد از شیوه بازی “تیم‌های عربی” گفت: نوع بازی این تیم‌ها مانع پیشرفت فوتبال آسیا می‌شود.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در نشست خبری پیش از دیدار برگشت تیمش برابر النصر امارات در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: امیدوارم کاروان النصر نهایت لذت را از حضور در شهر تبریز ببرد و بعد واقعیت را بگوید که ایران یکی از زیباترین و امن‌ترین کشورهای دنیاست.

او درباره دیدار تیمش برابر النصر هم گفت: ابتدا باید به خاطر گل‌هایی که در بازی رفت خوردیم عذرخواهی کنم. من بعد از ۳۶ سال حضور در فوتبال درس تازه‌ای گرفتم که یک توپ به روی دروازه ما آمد و ۴ گل خوردیم! در همان بازی ۲۰-۳۰ بار به سمت دروازه حریف حمله کردیم و فقط یک گل زدیم.

قلعه‌نویی ادامه داد: این نوع بازی‌ها مانع پیشرفت فوتبال آسیا می‌شود چون استاندارد وقت مفید در یک بازی فوتبال بالای ۶۰ دقیقه است اما تیم‌های عربی تا یک گل پیش می‌افتند وقت مفید بازی را تا ۴۰ دقیقه کاهش می‌دهند.

سرمربی تراکتورسازی افزود: در مرحله گروهی دو بار با الجزیره امارات بازی کردیم و هر دو بار برنده شدیم اما هیچ وقت از این کارها نکردیم. متاسفانه AFC هم با این نوع کارها برخورد نمی‌کند.

ادامه دارد…منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان