کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313411
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، فرج اله خبیر ظهر امروز دوشنبه در جریان بهره برداری نمادین از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری نفت و گاز اروندان خرمشهر اظهار کرد: سوم خرداد روزیست که به تعبیر امام راحل خدا آن را آزاد کرد چرا که اگر بخواهیم تعبیری از شرایط آن زمان داشته باشیم، شرایط نابرابری چه از لحاظ تعداد و چه از نظر تجهیزاتی بین نیروهای ما و عراقی ها با حمایت استکبار جهانی بود.

وی افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس یک گروه اندک اما با ایمان و متکی به خداوند در مقابل یک گروه کثیر و بی هدف و در جریان عملیات بیت المقدس می ایستد، بر آنان غلبه می کند و خرمشهر قهرمان به آغوش میهن اسلامی مان باز می گرد.

سرپرست استانداری خوزستان اضافه کرد: امید است تا با تلاش همگانی بتوانیم شرایط را پس از جنگی که صدمات جبران ناپذیری به زیرساخت های شهرهای آبادان و خرمشهر و لطمات روحی که به منابع انسانی وارد کرد را به تدریج برطرف کنیم و شاهد یک زیست خوب برای مردم این خطه از کشورمان باشیم.

وی تصریح کرد: توجه مسئولان شرکت نفت و گاز اروندان به مسئولیت هایشان در جهت فراهم سازی امکانات خوب برای مردم خوب خرمشهر قابل تقدیر است، ضمن اینکه از حمایت های سازمان منطقه آزاد اروند نیز نمی توان چشم پوشی کرد.

خبیر در پایان گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری نفت و گاز اروندان خرمشهر ورزشگاهی مدرن و خوبی است که به تصمیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به طور سالانه در ایام سوم خردادماه فینال جام حذفی فوتبال کشور در اینجا برگزار می شود، این امتیاز بسیار خوبی بود که به خرمشهری ها به پاس دلاورمردی ها، رشادت ها و جانبازی هایشان اعطا شد، امیدواریم سایر سازمان ها نیز چنین تصمیماتی را بگیرند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان