یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 313389
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

علی مرادخانی در گفتگو با مهر، با بیان اینکه اگر بتوان گذشته را به خوبی درک کرد می توان آینده را در اختیار گرفت، تاکید کرد: بسیار مهم است که جشنواره راوی جریان باشد، تحلیلی به زبان هنر برای مردم داشته باشد و با زبان هنر و به صورت غیرمستقیم وقایع را برای مردم بازگو کند و این از مهترین وظایف جشنواره ملی مقاومت و فتح خرمشهر است که باید به نحوی شایسته انجام شود.

وی با بیان اینکه بسیار مهم است جشنواره تئاتر مقاومت جای خود را میان جشنواره های برتر کشور باز کند، افزود: این جشنواره باید کارهایی ارائه کند که برای مردم بوده و مشخصه آن داشتن برنامه های جذاب و به طور مشخص برای دفاع مقدس باشد.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: برای رسیدن به این جایگاه باید هدف گذاری  کرده و به دنبال برنامه ریزی دقیق و مشخص بود و دبیرخانه آن باید برنامه ریزی مشخص داشته باشد.

مرداخانی، خرمشهر را به عنوان بهترین مکان برای راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره مقاومت و فتح خرمشهر دانست.

وی در ادامه به کلنگ زنی دو پلاتو در خرمشهر و آبادان اشاره کرد و گفت: هنرمندان حوزه تئاتر و نمایش در آبادان و خرمشهر علاقمند و توانمند هستند اما آن طور که شایسته آنها است صاحب مقام و مکان نبودند.

مرادخانی تصریح کرد: برای رفع این مشکل در این دو شهر، محلی از زمین های در اختیار ارشاد برای احداث دو سالن تمرین تئاتر اختصاص داده شد و سازمان منطقه آزاد برای هر سالن هزینه یک میلیارد ریال را تقبل کرد که تجهیز سالن ها بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد است.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان بیان کرد: مساحت این سالن ها حدود ۷۰۰ متر مربع است، نقشه آنها آماده است و امیدواریم تا سوم خرداد سال آینده شاهد افتتاح این سالن ها باشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان