کد خبر: 313381
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

از اعضای تیم قایقرانی اسپانیا در یکی از معروف‌ترین مناطق ریودوژانیرو دزدی شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از سایت Inside the games، منطقه‌ای که در آن دزدی صورت گرفت در قسمت غربی ساحل گوآتابارا قرار دارد.

اعضای تیم قهرمانی اسپانیا با پنج نفر فرد مسلح که دو تفنگ داشتند روبرو شدند. کیف پول، مدارک و دوربین‌های آنها ربوده شده است. هیچ کدام از افراد آسیبی ندیده‌اند.

پلیس ریودوژانیرو در این باره گفت: پلیس شهری به دنبال شناسایی مجرمان است و قصد دارد که لوازم اعضای تیم را به آنها باز گرداند.

با وجود این که ریو یکی از امن‌ترین شهرهای برزیل به حساب می‌آید هنوز مشکلات خاصی دارد. یکی از ناامن‌ترین محله‌های ریو فاولارت که گروه‌های قاچاق مواد مخدر در آنجا فعالیت دارند.

کمیته‌ برگزاری بازی‌های ریو اعلام کرده است که خیابان‌های ریو در زمان برگزاری بازی‌ها امن‌تر خواهد بود. حدود ۸۵ هزار سرباز و پلیس قرار است که در زمان بازی‌ها در ریو حضور داشته باشند. این رقم دو برابر نیروهای امنیتی لندن در زمان بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن است.

اسپانیا در بیانیه‌ای اعلام کرده است. کمبود امنیت در ریو یکی از نگرانی‌های تیم‌های ماست. اعضای تیم قایقرانی ما می‌خواهند فراموش کنند که چه اتفاقی برای آنها افتاده است و بر روی تمرینات خود تمرکز کنند.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان