کد خبر: 313272
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مربی والیبال درباره بازی تدارکاتی ایران برابر فرانسه گفت:‌ پیش از این هم قرار نبود ما برابر فرانسه به برتری برسیم و فکر می‌کنم دو شکست برابر این تیم انگیزه بازیکنان ما را زیاد کرد.

مسعود آرمات در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: شرایط تیم از نظر من خوب است چرا که اردو و تمرین‌های منظمی را پشت سر گذاشته‌اند و از نظر روحی و بدنی آماده هستند. باخت برابر فرانسه هم هیچ اشکالی ندارد چرا که فرانسه تیم بزرگی است و قرار هم نبود که ما این تیم را شکست بدهیم. این دو باخت به عنوان زنگ خاطر بود و می‌توان به فال نیک گرفت. با این شکست بچه‌های ما فعال‌تر می‌شوند و شاید انگیزه بیشتری پیدا کنند.

آرمات در ادامه افزود: فرانسه تیم ما را خوب آنالیز کرد و به نظرم نقاط ضعف و قوت ایران در بازی‌ها مشخص شد و مربیان تیم ملی متوجه بسیاری از موارد فنی شدند. از نظر من بازی برابر فرانسه برای ما خیلی خوب بود و با آنالیز آن می‌توانیم در آینده بهتر کار کنیم.

او درباره بازی‌های تدارکاتی ایران قبل از آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: من خیلی موافق بازی برابر چین نبودم چرا که این تیم جزو حریفان آسیایی ماست و من اصلا دوست نداشتم با چین بازی کنیم. ولی بازی برابر لهستان بسیار مفید است و خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

آرمات درباره عملکرد بازیکنان تیم ملی و ترکیب اعزامی به فرانسه گفت: نظر لوزانو از همه مهم‌تر است. او یک مربی حرفه‌ای و نام‌ آشناست و نباید در کارهای او دخالت کنیم. تیم ملی می‌تواند یک یا دو تغییر کند اما در کل انتخاب‌های لوزانو خوب بود و نفرات حاضر در تیم ملی جزو بهترین‌های ایران هستند. اگر تغییرات لازم باشد خود مربی آن را انجام می‌دهد و لوزانو در حال حاضر بهترین تصمیم‌گیرنده است.

او درباره رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: بازی اول ما برابر استرالیاست که این تیم جزو حریفان مستقیم ماست. اگر برابر این تیم ببازیم کار تمام نشده و اگر هم ببریم چیزی تمام نشده است با این حال اگر برابر این تیم به پیروزی برسیم چند پله جلو می‌افتیم و با روحیه بهتر و آمادگی مناسب‌تر رقابت‌ها را ادامه می‌دهیم. نباید برای بازیکنان استرس ایجاد کنیم ولی استرالیا تیم قوی‌ است و از نظر بدنی هم شرایط خوبی دارد.

آرمات در پایان گفت: باید روی حریفان به خوبی کار کنیم و آنالیز مناسبی از حریفان داشته باشیم. تیم ایران قدرت خوبی دارد و به نظرم ما می‌توانیم سهمیه المپیک بگیریم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان