کد خبر: 313238
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه، «حیدر العبادی» فرمانده کل نیروهای مسلح عراق بامداد دوشنبه از آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه در استان الانبار از لوث داعش خبر داده و اعلام کرد که این شهر به اهالی خود بازگشته و پرچم عراق بر بالای آن نصب خواهد شد.

حیدر العبادی طی سخنانی اظهار داشت که ساعت آزادی فلوجه فرا رسیده و لحظه پیروزی قاطع نزدیک شده است و داعش چاره ای جز فرار ندارد. وی همچنین تاکید کرد که پرچم عراق بر بالای این منطقه به اهتزاز درخواهد آمد.

وی با اشاره به عزم و اراده و وحدت کلمه عراقی ها برای تحقق این پیروزی گفت: همانگونه که صدها روستا و منطقه به اهالی خود بازگشته و از ظلم و سیطره داعش آزاد شدند فلوجه نیز آزاد شده و به اهالی خود بازخواهد گشت.

حیدر العبادی پیروزی در نبرد فلوجه را هدیه رزمندگان به اهالی این منطقه و استان الانبار و همچنین کل مهاجران و عراقی ها در تمام استان های این کشور برشمرد. العبادی در پایان گفت: با توکل و یاری خداوند عملیات آزادسازی فلوجه را شروع می کنیم و پیروزی تنها در نزد خداوند است.

لازم به ذکر است که ارتش عراق پیش از این در بیانیه‌ای از تمامی مردم شهرستان فلوجه‌ درخواست کرد تا هر چه‌ زودتر این شهر را ترک کنند. شهر فلوجه‌ در حال حاضر در اشغال گروه‌ تروریستی داعش می باشد، اما ارتش عراق به‌ آرامی تمامی این شهر را به‌ کمک حشد الشعبی محاصره‌ کرده‌ و مترصد حمله‌ نهایی برای آزادسازی این شهر است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان