کد خبر: 313203
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آخرین رقابت روز دوم مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ در رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان با حضور ۱۴۰ ورزشکار از سراسر جهان پیگیری شد که طی آن حسین باقری تنها نماینده ایران به رقابت با حریفان جهانی خود رفت که نتوانست امتیاز لازم را برای راه یابی به فینال کسب کند و با کسب امتیاز ۶۱۴٫۷ به کار خود پایان داد.

گلنوش سبقت‌اللهی و الهام هریجانی روز یکشنبه و در بخش سرعت تپانچه ۲۵ متر به مصاف حریفان خود رفتند و در پایان و در مجموع امتیازات دو بخش سرعت و دقت با ۵۶۷ و ۵۳۲ امتیاز در رده‌های پنجاه و ششم و هشتاد و چهارم ایستادند و از صعود به فینال این مسابقات باز ماندند. د رمرحله مقدماتی ۸۶ تیرانداز با هم به رقابت پرداختند.روز گذشته نیز سبقت‌اللهی و هریجانی در بخش دقت  با ۲۸۷ و ۲۸۴ امتیاز سی و چهارم و پنجاه سوم شدند.

بانوان المپیکی ایران روز دوشنبه با ترکیب الهه احمدی، نجمه خدمتی، مه لقا جام بزرگ پابه جوخه آتش می گذارند و در رشته تفنگ سه وضعیت با حریفان خود رو به رو می شوند.

مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ -آلمان با حضور ۷۲۵ ورزشکار از ۸۵ کشور جهان از ۳۰ اردیبهشت ماه لغایت ۶ خرداد ماه در شهر مونیخ در حال برگزاری است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان