کد خبر: 313110
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به مناسبت سالروز میلاد یگانه منجی بشریت حضرت مهدی موعود (عج) جشنواره بازی‌های بومی و محلی با عنوان «جوانان دیروز» امروز مصادف با نیمه شعبان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، آسایشگاه خیریه کهریزک در روز نیمه شعبان، همزمان با شیعیان سراسر جهان به شادمانی پرداخت و برای سالمندان، معلولان و بیماران ام.اس موسسه خیریه کهریزک که قادر به دیدن برنامه‌های خارج از آسایشگاه نیستند، جشنواره بازی‌های بومی و محلی با عنوان «جوانان دیروز» را برگزار کرد.

در این برنامه، بازی‌های بومی و محلی توسط ۱۵۰ نفر از نمایندگان اقوام مختلف استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، لرستان، کردستان، مازندران، گلستان، خوزستان، البرز، گلستان خراسان شمالی و تهران که با لباس‌های محلی و سنتی، باز‌ها و موسیقی محلی خود را که با شرایط روحی و جسمی سالمندان همخوانی داشته باشد را به نمایش می‌گذارند.

جشنواره بازی‌های بومی و محلی در دو بخش صبح و عصر، همزمان با نیمه شعبان در آسایشگاه خیریه کهریزک به نشانی جاده قدیم قم، بعد از بهشت زهرا(س)، انتهای کهریزک، بلوار دکتر حکیم‌زاده، آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می‌شود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان