کد خبر: 313044
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ مجید حسین زاده در گفتگو با مهر اظهار کرد: این اکیپ از شب گذشته به خرمشهر آمده و در روستای سرحانیه ۲ مشغول فضا سازی شدند و از صبح کار خود را آغاز کردند.

وی با تاکید این که گروه متشکل از جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص است، افزود: متخصصان مغز و اعصاب، قلب، ارتوپدی، پوست و مو و سایر تخصص ها در درمانگاه امام حسین(ع) سرحانیه۲ بیماران را به صورت رایگان ویزیت می کنند.

فرمانده سپاه خرمشهر ادامه داد: همچنین با یکی از داروخانه های طرف قرارداد مرکز بهداشت قرار دادی منعقد شد تا بیماران به آن داروخانه ارجاع داده شده و داروهای تجویز شده از سوی پزشکان را به صورت رایگان تهیه کنند.

حسین زاده از ادامه طرح تا پایان دوره درمان خبر داد و گفت: برای بیمارانی نیز که دوره درمانی طولانی تر داشته و به مراجعه به مراکز درمانی در استان خوزستان احتیاج دارند با دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای ادامه روند درمانی به صورت رایگان هماهنگ شده است.

وی از در نظر گرفتن ۵۰۰ کارت ویزیت به  منظور دریافت خدمات پزشکی در قالب این طرح جهادی خبر داد.

فرمانده سپاه خرمشهر با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در شناسایی بیماران نیازمند و اجرای این طرح همکاری داشته است، توضیح داد: از شبکه بهداشت و درمان خواسته شد تا غربالگری لازم را انجام و افراد نیازمند به دریافت خدمات پزشکی تخصصی  را معرفی کند که طبق گزارش های دریافت شده تا کنون ۴۰۰ کارت ویزیت توزیع شده است.

حسین زاده این اقدام را در راستای عمل به فرامین رهبری در راستای محرومت زدایی دانست و افزود: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، ناحیه خرمشهر، درخواستی از سپاه حضرت ولی عصر(عج) برای انجام یک کار جهادی در مناطق محروم و کم برخوردار این شهر  مطرح کرد و در نهایت این اقدام در پی جلسات  و هماهنگی های صورت گرفته با بسیج جامعه پزشکان سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان و شبکه بهداشت و درمان به مرحله اجرا درآمد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان