کد خبر: 313027
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دارنده مدال طلای المپیک لندن با بیان این که در رقابت‌های جام جهانی به دلیل وزن کم کردن مقداری ناآماده بوده است گفت: تمام هدفم المپیک است و ان‌شالله در این رقابت ها بهترین کشتی‌ها را خواهم کرفت.

به گزارش ایسنا، قاسم رضایی درباره قهرمانی ایران در رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی، اظهار کرد: چون نزدیک المپیک هستیم سطح مسابقات جام جهانی امسال نسبت به سال های قبل پایین تر بود و تیم ها با ترکیب اصلی خود به ایران نیامدند ولی دو، سه تیم روسیه و قزاقستان بد نبودند. تیم ایران با ترکیب اصلی خود پا به این رقابت‌ها گذاشت و هدف اصلی کادر فنی محک تیم و آماده سازی هر چه بیشتر برای حضور در المپیک بود که خدا را شکر با قهرمانی ایران همراه شد و ایران برای پنجمین بار در جام جهانی جام قهرمانی را بالای سر برد.

دارنده مدال طلای المپیک لندن درباره عملکرد نسبتا ضعیف خود در این رقابت ها گفت: در کشتی اول چون وزن کم کرده بودم مقداری نا آماده بودم و احساس کردم روی تشک خیلی سنگینم. قطعا باید در المپیک بسیار بهتر از اینها کشتی بگیرم اما در دوران آماده سازی بدنی بودیم و با نزدیک شدن به المپیک و تمرینات تکنیکی انشالله در المپیک بهترین نتایج را خواهم گرفت.

رضایی درباره پیروزی ۸ بر صفر ایران مقابل روسیه در دیدار فینال نیز گفت: البته روسیه با ترکیب اصلی خود به ایران نیامده بود، اما با این حال پیروزی مقابل این تیم با این نتیجه بسیار خوب بود و باعث شادی مردم شد.

وی درباره اهداف خود در المپیک خاطر نشان کرد: همه نفرات ایران شانس گرفتن مدال در المپیک را دارند و نفرات خوبی در تیم ملی کشتی می گیرند که همگی از انگیزه و تجربه بالایی برخوردارند. من هم به دنبال این هستم تا بهترین نتایج را کسب کنم و به دومین مدال طلای المپیک برسم. مطمین باشید نگاه من به المپیک بسیار فراتر از رقابت هایی چون جام جهانی که یک رقابت درجه دو و حتی سه محسوب می شود خواهد بود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان