کد خبر: 312913
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، باشگاه نفت در حال فروپاشی است و عملا در حال واگذاری، استقلال به گفته مسئولانش تنها پنجاه درصد تعهداتش به بازیکنان را پرداخت کرده است، سیاه جامگان مشکلات جدی دارد. اوضاع مالی پرسپولیس هم عالی نیست و حتی این عالی نبودن در مورد سپاهان هم شنیده می شود.

استقلال صنعتی ظاهرا کلا پنج میلیارد و نیم هزینه کرده است که حالا و با قهرمانی نگه داشتن ستاره ها برایش بسیار سخت خواهد شد. ملوان آنقدر پول نداشت که سقوط کرد و …این همه در حالی رخ می‌دهد که کی‌روش از کمبود امکانات و کمبود بازی های تدارکاتی می‌نالد و هر روز درگیر است. یک روز با ایفمارک و روز دیگر با مسئولان فدراسیون فوتبال.

به نظر می‌رسد تاج هدف اولیه اش مشخص است: نجات فوتبال ورشکسته. حالا که رئیس سازمان صدا و سیما هم عوض شده شاید بتوان مسیر را جور دیگری طی کرد. علی عسگری که اتفاقا در خانواده خودش اهل فوتبال هم دارد و حتما با این ورزش پرطرفدار آشناست می تواند راهگشا باشد و امید تازه‌ای برای حل معضل عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی یا اختلافات دیگری که موجود است.

باید دید این ماجرا تا کجا جلو می‌رود و آیا این فرصتی تازه برای تاج است که بدون پیشینه دعوا و قهر پای میز مذاکره با رئیس صدا و سیما برود یا اینکه این فرصت را هم نمی‌توان دق الباب کرد و آن را باز کرد؟

در آن سوی میدان خبر می رسد که صدا و سیما هم وضعیت جالبی ندارد و شاید با شراکت با فوتبال بتواند درآمد‌های بیشتری ایجاد کند و هم خودش را نجات دهد و هم فوتبال را.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان