کد خبر: 312828
تاریخ انتشار: شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید لطف الله سپهر ظهر امروز شنبه در دومین جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: از مسئولان مختلف تقاضا داریم تا نسبت به این جلسات به ویژه با توجه به اهمیت و ارزش والای امام راحل، حساس تر باشند.

وی ابراز تأسف کرد: متأسفانه سال گذشته مدیران، دستگاه های دولتی، هیئت های مذهبی و اقشار مردم با وجود توجیه، تبلیغات گسترده و دعوت از سخنرانان انقلابی و ترویج بسیار استقبال چندانی نداشتند و برنامه های ۹ دی، ۱۳ آبان و دهه فجر نسبت به سال ماقبل خود خیلی باشکوه تر برگزار و با استقبال بیشتری روبرو شدند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به برگزاری برنامه مفصلی برای ۱۵ خرداد در مصلی نماز جمعه اهواز گفت: ستاد ارتحال امام در تمامی شهرستان ها با حضور فرمانداران تشکیل جلسه داده و آنها نیز پیگیر اجرای برنامه های مختلف هستند.

سپهر بیان کرد: برخی از نهادهای دینی متأسفانه تعهداتشان فقط روی برگه است و پای کار نیستند. به هر حال مراسم های مربوط به ارتحال امام آنقدر از اهمیت بالایی برخوردار است که همه افراد باید در آن حضور پررنگی داشته باشند.

وی همچنین عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس، برنامه های جانبی، دعوت از مداحان بومی،‌ برگزاری مراسم های عزاداری و سخنرانی از جمله برنامه های مختلف پیش بینی شده برای اجرا در سالروز ارتحال امام است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به برگزاری برنامه شب ۱۵ خرداد در مسجد آیت الله شفیعی شهر اهواز یادآور شد: همه مسئولان استان باید برای برگزاری مراسم های مربوط به امام راحل تأکید لازم را داشته باشند و به تعهدات کاغذی خود جامه عمل بپوشانند.

سپهر در پایان تأکید کرد: برای اجرایی شدن بهتر برنامه و استقبال بیشتر نیاز به انجام کارهای تبلیغاتی اما در حد متعارف و بدون اصراف داریم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان