کد خبر: 312770
تاریخ انتشار: شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سیده فرانک موسوی ظهر امروز شنبه در دومین جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار کرد: کمیته امور بانوان برای حضور در این جلسه دعوت نشده ولی با توجه به جایگاه بانوان حضور پیدا کردم.

وی افزود: امور بانوان استانداری برنامه های ویژه ای به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی در خصوص اندیشه های امام در مورد زنان و همچنین نقش زنان و خانواده در پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار خواهد کرد.

سرپرست امور بانوان استانداری خوزستان تصریح کرد: امروز در آستانه سالگرد رحلت شخصیتی قرار داریم که با الگو قرار دادن اندیشه ها و شخصیت همیشه سبز ایشان می توانیم دنیا و آخرت خویش را تامین کنیم. هنگامی که وضعیت و جایگاه زنان را در قبل و پس از انقلاب اسلامی مقایسه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که پس از انقلاب زنان دارای بینش سیاسی و اجتماعی فرهنگی شدند و حضور زنان در عرصه‌های مختلف بیانگر ارتقا جایگاه آنان در جامعه امروز است.

وی گفت: زنان جامعه ما باید سیره عملی زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را در زندگی خود به کار گیرند، حضرت فاطمه هنگامی که به ولایت ظلم می‌شود از ولایت دفاع می‌کند و برای آن خطابه ایراد می‌کنند که این ویژگی‌ها را باید به دختران جامعه منتقل کرد.

موسوی با بیان اینکه به برکت این انقلاب و خون شهدا فضای خدمت برای مسئولان مهیا شده است، تاکید کرد: با تمام وجود و با همدلی و همیاری مردم قدرشناس برای پاسداشت آرمانهای آن مرد بزرگ آسمانی پیمانی دوباره می بندیم و هر یک از مسئولان و دستگاه های اجرایی نیز باید به فراخور شرایط و توانمندی های خود به احیا و تقویت حرکت های فرهنگی همچون ارتحال امام تلاش کنند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان