کد خبر: 312649
تاریخ انتشار: شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: طرح استعدادیابی بزرگ المپیک ۲۰۲۰ در حال پیشرفت است.

محمدعلی شجاعی در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، در خصوص توجه فدراسیون نسبت به هیات‌های استان‌ها عنوان کرد: فدراسیون هیات‌ها را از لحاظ درجه اهمیت و اولویت رده‌بندی کرده است. خراسان رضوی از جمله هیات‌های فعال ما در فدراسیون به حساب می‌آید، ما اگر بتوانیم هیات‌های استان‌ها را به خوبی فعال بکنیم در بحث توسعه و گسترش تیراندازی با موفقیت پیش خواهیم رفت به دلیل اینکه هیات‌های استان بال‌های فدراسیون هستند.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم از هیات‌های استان به خوبی استفاده کنیم قطعا در بحث ورزش همگانی و قهرمانی موفق‌تر خواهیم بود.

شجاعی در خصوص برنامه‌های آینده فدراسیون تیراندازی با کمان اظهارکرد: در حال حاضر بیشترین تمرکز فدراسیون حضور پررنگ در رقابت‌های المیپک است تا بتوانیم با سهمیه‌ای که کسب کردیم در این رقابت‌ها موفق باشیم. حضور زهرا نعمتی در رقابت‌های المپیک و تلاش برای حضور در مسابقات جهانی از کسب سهمیه انفرادی به تیمی که امید زیادی داریم از جمله افتخاراتی است که در حال رخ دادن است.

وی ادامه داد: با تلاش قهرمانان تیم ملی برای اولین بار قهرمان جهان شدیم، کسب عنوان قهرمان جام جهانی را در سال اخیر کسب کردیم که افتخار بزرگی برای کشور ایران و رشته تیراندازی با کمان می‌باشد. کسب مدال برنز داخل سالن جهان و حضور نونهالان ۹ تا ۱۴سال در تورنمنت بین‌المللی و جهانی نیز از جمله فعالیت‌های افتخارآمیز سال اخیر در رشته تیراندازی با کمان بوده است.

شجاعی در خصوص وضعیت فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: خوشبختانه فدراسیون وضعیت مناسبی دارد، اما از نظر بودجه و مالی نیاز است شرایط بهتر شود زیرا نسبت به برخی فدراسیون ها بودجه کمتری دریافت می‌کنیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص طرح استعدادیابی المپیک ۲۰۲۰ خاطرنشان کرد: طرح استعدادیابی بزرگ را تحت عنوان المپیک ۲۰۲۰ داریم و نزدیک به دو سال است که این طرح در حال برگزاری است تا بتوانیم در المپیک ۲۰۲۰ حضور پررنگی داشته باشیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان