کد خبر: 312481
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید سالار محمدنیا رئیس هیئت تیراندازی خوزستان ظهر امروز جمعه در حاشیه این مسابقات در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی قدس اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اولین مسابقه رسمی تیراندازی خوزستان در سال جاری است و حدود ۶۰ تیرانداز از پنج شهرستان شرکت کرده اند.

وی افزود: این مسابقات طبق آخرین قوانین فدراسیون تیراندازی برگزار می شود. یکی از اهداف این مسابقات محک زدن ورزشکاران است و یکی دیگر هم شناسایی تیراندازان نخبه و خوب استان برای شرکت در مسابقات کشوری است.

رئیس هیئت تیراندازی خوزستان تصریح کرد: تیراندازان نخبه و خوب این مسابقات را به قهرمانی کشور و لیگ های دسته یک و برتر کشوری معرفی کرده و در صورت علاقمندی آنها را به عضویت تیم های استانی در می آوریم.

محمدنیا بیان کرد: در بخش مردان رشته تفنگ بادی به رضا نصرتی، محسن مرتضوی و محمدرضا حبیب خدایی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در رشته تپانچه بادی مردان نیز وحید گلخندان مقام اول، سید فرهاد فخرایی مقام دوم و رضا کریمیان مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیئت تیراندازی خوزستان یادآور شد: در بخش بانوان رشته تفنگ بادی نیز فروغ هدایت، اعظم عیسوند و زهرا جمشیدی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

محمدنیا اضافه کرد: در رشته تپانچه‌بادی بانوان نیز پروانه کرملا مقام اول، مریم طهرانی مقام دوم و مریم هرمزی مقام سوم را کسب کردند.

وی همچنین به رقابت بین خبرنگاران نیز اشاره کرد و گفت: پگاه کوه گیوی از پایگاه خبری خوزنا، کوثر کریمی از مهر و علی نیسی از صدا و سیما به ترتیب مقام اول تا سوم را از بین خبرنگاران حاضر در این مسابقات به خود اختصاص دادند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان