یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 312473
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاتای بزرگسالان طی ۲ روز در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد که نفرات برتر آن مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی کاتای مردان در دو بخش انفرادی و تیمی طی دو روز برگزار شد. رقابت های کاتای تیمی، امروز (جمعه ۳۱ اردیبهشت) با حضور ۱۲ تیم برگزار شد و در پایان این مسابقات، تیم کرمان عنوان نخست را کسب کرد. تیم مرکزی در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم های آذربایجان شرقی یک و کرمان چهار، عنوان سوم مشترک را بدست آوردند.

روز گذشته نیز رقابت های بخش کاتای انفرادی برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها که با حضور ۷۲ کاتارو انجام شد، سیروس خالقی از کرمان مقام نخست را بدست آورد و ابوالفضل شهجردی از مرکزی دوم شد. داود شاهچراغی و فرید حقیقی از تهران نیز مشترکاً سوم شدند.

رقابت‌های انتخابی بانوان هم ۶ و ۷ خرداد ماه برگزار می شود. تیم ملی کاتا برای حضور در رقابت های جهانی اتریش آماده می شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان