کد خبر: 312447
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا موفق به کسب پیروزی برابر حریفان خود شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون والیبال، نخستین دوره رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان زیر ۱۸ سال آسیا و انتخابی جهان از امروز (جمعه) در شهر وینتاین لائوس آغاز شد.

۲۴ تیم در این رقابت ها در هشت گروه مقدماتی به مصاف یکدیگر می روند.

تیم ملی والیبال ساحلی یک جوانان ایران (محمدرضا حضرت پور – سالار غنی‌دل) که با تیم های هنک کنگ یک و لائوس چهار همگروه شده بود، در نخستین مسابقه به مصاف نماینده هنگ کنگ رفت. ملی پوشان جوان کشورمان در این دیدار دو بر صفر و با امتیازهای ۲۱ بر ۹ و ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند.

تیم ملی دوم والیبال ساحلی جوانان ایران نیز ( علیرضا آقاجانی – علی شهبازی) با چین یک و لائوس سه همگروه است که در نخستین مسابقه لائوس سه را دو بر صفر شکست داد. این تیم ایران نیز با امتیازهای ۲۱ بر ۹ و ۲۱ بر ۱۲ نماینده سوم کشور میزبان را شکست داد.

تیم ملی ب والیبال ساحلی جوانان در دومین مسابقه نیز با شکست دو بر صفر چین به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد. ملی پوشان در این مسابقه با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند.

مازیار هوشمند به عنوان سرمربی هدایت تیم‌های ملی والیبال ساحلی جوانان ایران را در این رقابت ها برعهده دارد.ژ

چهار تیم برتر این رقابت ها مجوز حضور در نخستین دوره رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان زیر ۱۹ سال جهان را به دست می آورند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان