کد خبر: 312054
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – به نظر می رسد امید ابراهیمی فصل آینده در لیگ برتر بازی نکند و می خواهد به قطر برود و استقلال به دنبال جایگزینی برای او است.

به گزارش عصر اهواز؛ امید ابراهیمی ستاره فصل گذشته استقلال یکی از چهره‌های ویژه فصل نقل و انتقالات خواهد بود. باشگاه استقلال هنوز با این بازیکن مذاکرات جدی خودش را آغاز نکرده است ولی ابراهیمی با پیشنهادهای خوبی مواجه شده و هر لحظه امکان جدایی او از استقلال وجود دارد. استقلالی‌ها به خوبی می‌دانند که برای فصل آینده کار سختی خواهند داشت تا ابراهیمی را حفظ کنند. گفته می شود هافبک ملی‌پوش استقلال از لیگ قطر پیشنهاد دارد و می‌خواهد با چند باشگاه قطری از جمله ام‌صلال مذاکره کند.
مطمئناً وضعیت تیم‌های قطری و پیشنهادهای مالی آنها می‌تواند ابراهیمی را از لیگ ایران جدا کند و استقلالی‌ها برای توافق مالی با این بازیکن کار سختی در پیش خواهند داشت. البته استقلال نمی‌خواهد به صورت کامل از ماندن ابراهیمی مطمئن باشد، به همین دلیل خبر می‌رسد که در صورت جدایی ابراهیمی، استقلالی‌ها دنبال جذب آندرانیک تیموریان خواهند رفت. این تیم در ابتدای لیگ نمی‌تواند از روزبه چشمی استفاده کند و در صورت جدایی ابراهیمی، مطمئناً استقلال یک هافبک دفاعی جذب خواهد کرد. نظر استقلالی‌ها روی آندو است و حالا باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان