یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 312025
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، شرکت خطوط هوایی مصر لحظاتی پیش با صدور بیانیه ای به تشریح جزئیات ناپدید شدن هواپیمای این کشور که از پاریس به سمت قاهره در پرواز بود، پرداخت.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: هواپیمای مفقود شده از نوع «ایرباس ۳۲۰» بوده که تعداد دقیق سرنشینان آن ۶۶ نفر بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در میان سرنشینان ۳ کودک، ۳ عنصر امنیتی وجود داشته و ۷ نفر دیگر از خدمه هواپیما بودند.

شرکت خطوط هواپیمایی مصر در ادامه آورده است: در میان سرنشینان هواپیمای مفقد شده افرادی با تابعیت های مصری، سعودی، فرانسوی، انگلیسی و عراقی دیده می شوند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این هواپیما در ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد به وقت قاهره از دستگاه های راداری محو شد و هم اکنون تلاش های گسترده نیروهای مسلح و کمیته های امداد رسانی برای یافتن آن آغاز شده است.

شرکت خطوط هوایی مصر همچنین اعلام کرده است که خلبان هواپیمای مفقود شده پیش از ناپدید شدن این هواپیما حتی یک درخواست هم برای امدادرسانی ارائه نکرده بود.

از سوی دیگر، یک منبع آگاه اعلام کرده است که یونان در عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای مصری مفقود شده مشارکت خواهد کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان