کد خبر: 311958
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید همچنان به کسب سهمیه بیشتر المپیک امیدوار است.

به گزارش ایسنا، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره وضعیت ملی پوشان اظهار کرد: شرایط تیم ملی والیبال ایران بسیار مناسب است. مراسم خوبی هم امشب برگزار شد و مطمئناً والیبالیست‌ها با انگیزه بسیار مناسبی راهی ژاپن می‌شوند و با قدرت در مسابقات انتخابی شرکت می‌کنند.

او در پاسخ به این سوال که چقدر شانس برای تیم ملی والیبال می‌بیند تا آن‌ها المپیکی شوند، بیان کرد: ما امیدواریم و دعا می‌کنیم تا تیم ملی با توجه به توانایی که دارد سهمیه بگیرد. ان‌شاءالله این اتفاق خواهد افتاد.

گودرزی با اشاره به پیشرفت این رشته در سال‌های اخیر بیان کرد: والیبال توجه زیادی به بخش استعدادیابی داشته و در سالهای اخیر برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام داده است. البته آن‌ها برنامه‌های گسترده‌تری هم انجام داده‌اند که مطمئناً نتیجه‌اش را در سال های آینده خواهید دید.

گودرزی در پایان روند کسب سهمیه‌های المپیک ایران را مناسب توصیف کرد و گفت: با توجه به این که جودو نیز سه سهمیه کسب کرده است شرایط کاروان ایران مناسب است. البته ما تا تیرماه نیز هنوز شانس برای کسب سهمیه داریم و امیدواریم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان