یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311706
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – کارلوس می گوید برای موفقیت ایران به کمک تمام اهالی فوتبال نیاز دارد.

به گزارش عصر اهواز؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در کنفرانس مطبوعاتی خود پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. او ابتدا حرف هایش را اینطور شروع کرد: «من روز ۱۳ فوریه درخواست استعفای خود را به فدراسیون دادیم. بعد از آن جلسه ای برگزار کردیم. تمام مشکلات را با هیات رئیهس مطرح کرد. حالا هم در دوره ریاست آقای تاج جلساتی داشته ایم. ایشان به هیچ وجه موافق استعفای من نیست»
کی روش توضیح داد: «برای ایران جام جهانی روسیه از سال ۲۰۱۶ برگزار می شود. در واقع از خردادماه کار ما استارت می خورد. زمانی باقی نمانده و باید با عجله کارهایمان را انجام دهیم.»
سرمربی تیم ملی همچنین گفت: «طی ۵ ماه آینده ۵ بازی ایران در راه جام جهانی برگزار می شود. یعنی در این ۵ ماه ۱۵ امتیاز وجود دارد. مطمئنا در سال آینده تکلیف تیم ملی مشخص خواهد شد. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آینده تیم ملی هدف نخست و مهم فوتبال ایران خواهد بود. همکاری تمام خانواده فوتبال را در این باره خواستاریم تا بتوانیم با روحیه مناسب به کارمان ادامه دهیم. تیم ملی احتیاج دارد که همه در کنار یکدیگر باشند.»

۲۵۲ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان