کد خبر: 311698
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، صبح امروز چهارشنبه دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان در سال جاری با حضور سعید فیوضی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان و حمید عیدانی نیا دادستان و سایر اعضا با هدف بررسی مشکلات ترافیکی این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

 فرماندار رامشیر در این جلسه به موضوع احداث دور برگردان در بزرگراه بسیج اشاره کرد و اظهار داشت:  با توجه به استقرار تعدادی از ادارات شهرستان در مسیر این بلوار و حجم بالای تردد خودروها و اینکه این بلوار به عنوان جاده ترانزیتی اهواز به ماهشهر نیز استفاده می شود به همین علت و به دلیل نبود دور برگردان خودروها مجبور بودند مسافت زیادی را تا میدان اصلی شهر جهت دور زدن طی کنند و این امر باعث ایجاد یک نوع نارضایتی بین شهروندان شده است.

سعید فیوضی در ادامه با بیان اینکه احداث دوربرگردان یک ضرورت است افزود: احداث این دور برگردان، علاوه بر رفاه حال شهروندان تا حدودی، از بروز تصادفات رانندگی جلوگیری خواهد کرد.

وی در پایان بر همکاری و هماهنگی دستگاه های متولی و رعایت کلیه جوانب ایمنی تاکید کرد و خواستار اجرای دقیق مصوبات شورای ترافیک شهرستان توسط اعضاء شد.

 حمید عیدانی نیا دادستان عمومی و انقلاب رامشیر نیز در این جلسه با اشاره به لزوم احداث دور برگردان در بلوار بسیج خواستار رعایت کلیه مسائل فنی و ایمنی در اجرای کار شد.

رفع مشکل روشنایی پل مشراگه

علی خان بگی دوگاهه رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیز با اشاره به اجرای چندین پروژه بهسازی و آسفالت محورهای روستایی گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای ترافیک و با پیگیری هایی که انجام داده ایم خوشبختانه ورودی شهر از سمت ماهشهر مورد بهسازی قرار گرفت که در این جا لازم است از فرماندار شهرستان به دلیل همکاری و پیگیری های ایشان تشکر کنم. همچنین مشکل روشنایی پل مشراگه طی چند روز آینده برطرف خواهد شد.

وی در ادامه نیز احداث دور برگردان در بلوار بسیج جهت کاهش تصادفات و تلفات  در این بلوار را یکی از نیازهای شهرستان دانست.

در ادامه سایر اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و بعد از بحث و تبادل نظراعضاء، مقرر گردید یک دور برگردان در حدفاصل بین میدان ورودی شهر از سمت اهواز تا میدان اصلی و همچنین یک دور برگردان دیگر حدفاصل بین میدان اصلی تا میدان ورودی شهر از سمت ماهشهر احداث شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان