کد خبر: 311636
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مژگان خدادادی مدعی است اگر تعداد اعزام های برون مرزی زیاد شود، شاید نظر فیبا در خصوص حضور بانوان ایرانی با پوشش در رقابت ها تغییر کند.

ملی پوش بسکتبال بانوان در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، با بیان اینکه فدراسیون تلاش خود را کرده است، تصریح کرد: در جلسه ای با حضور اعضای تیم ملی و مربیان با شهریان معاون وزیر ورزش صحبتی داشتیم و نظرات خود را بیان کردیم که اگر به مسابقات برون مرزیِ بیشتر اعزام شویم، توانایی خود برای حضور با پوشش را به نمایش می‌گذاریم و ثابت می کنیم که با پوشش مشکلی نداریم و می توانیم بازی کنیم. شهریان قول هایی برای برگزاری رقابت بین المللی در ایران داده است ولی تاکنون خبری نشده است.

خدادادی در ادامه افزود: نظر فیبا این است که پوشش ما برای تیم مقابل سخت است و دست و پای آنها را می بندد و به همین دلیل پوشش را تایید نمی کند ولی اگر اطلاع رسانی کنیم و در رقابت های برون مرزی بیشتری شرکت کنیم به طبع شاید گزارش به نوعی دیگر برای فیبا ارسال شود و بتوانیم نظر آنها را تغییر دهیم. همانطور که در رقابت های لیگ با پوشش بازی می کنیم و در این باره مشکلی نداریم.

او در رابطه با رقابت های برون مرزی گفت: در مهلت دو ساله ای که فیبا داده است در دو بازی دوستانه شرکت کردیم. فدراسیون تلاش خود را کرده است و متقاعد کردن فیبا به مصر بودن، تلاش ها و رایزنی های فدراسیون مربوط می شود و همچنین به نظر فیبا تا به نتیجه لازم دست یابیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان