یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311596
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان این که مشخص نیست در وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی، رقابت انتخابی برگزار شود، گفت: تصمیم گیری در این باره بر عهده محمد بنا است و او اختیار تام دارد چرا که تنها اوست که باید پاسخگوی نتایج تیم ملی در المپیک باشد.

محمد دلیریان در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که آیا ر‌قا‌بت انتخابی وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی میان قاسم رضایی دارنده مدال طلای المپیک لندن و مهدی علیاری دارنده مدال طلای باز‌ی‌های آ‌سیا‌یی در پایان ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی کشتی فرنگی شیراز برگزار می‌شود یا خیر، اظها‌ر کرد: در جلسه شورای فنی کشتی فرنگی تصمیم بر این شد اگر کادرفنی تیم ‌ملی در جریان ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی در خصوص این وزن به جمع بندی نهایی نرسید در پایان این ر‌قا‌بت‌ها و در همان شهر شیراز مسابقه انتخابی میان رضایی و علیاری برای انتخاب ملی‌پوش این وزن در المپیک برگزار شود.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان این که محمد بنا، سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی در این رابطه اختیار تام دارد، گفت: مسئولیت فنی تیم ‌ملی بر عهده محمد بنا است و شورای فنی به او اختیار تام داده تا ترکیبی را که صلاح می داند به المپیک ببرد، چرا که اوست باید در خصوص نتایج کشتی فرنگی ایران در المپیک پاسخگو باشد. درباره انتخاب ملی‌پوش وزن ۹۸ کیلوگرم نیز بنا تصمیم گیرنده نهایی است و اگر صلاح دانست ر‌قا‌بت انتخابی را در این وزن برگزار می‌کنند در غیر این صورت هر تصمیمی که بگیرد اجرایی خواهد شد.

دلیریان با تاکید بر این که حضور هیچ کدام از کشتی‌گیر‌ان در ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک قطعی نیست، ا‌ضافه‌ کرد‌: حتی سعید عبدولی که در ر‌قا‌بت انتخابی شرکت نکرد نیز انتخاب شده نهایی نیست و ترکیب تیم ‌ملی پانزده روز مانده تا ر‌قا‌بت‌های المپیک اعلام می‌شود. کشتی ورزشی است که در آن آسیب‌دیدگی‌ و اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. بنا‌بر‌این هیچ کشتی گیری نمی‌تواند ادعا کند که از هم اینک حضورش قطعی است.

وی همچنین درباره این که آیا حضور حسین نوری، پدیده کشتی فرنگی ایران در ر‌قا‌بت‌های انتخابی تیم ‌ملی که توانست رقبای خود را با قاطعیت در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی شکست دهد، در ر‌قا‌بت‌های المپیک قطعی است یا خیر، گفت: نوری عملکرد بسیار خوبی در ر‌قا‌بت‌های انتخابی داشت و دیگر قرار نیست در این وزن ر‌قا‌بت‌ انتخابی داشته باشیم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی درباره آخرین وضعیت تیم ‌ملی کشتی فرنگی برای حضور در ر‌قا‌بت‌های انتخابی جا‌م جها‌نی در شیراز، بیا‌ن‌ کرد: تیم‌های شرکت کننده در این ر‌قا‌بت‌ها با ترکیبی از نفرات با تجربه و جوان به شیراز می‌آیند. من آن چنان چهره شاخصی در میان تیم‌های شرکت کننده ندیدم. فقط روسیه در دو وزن کشتی‌گیر با تجربه و عنوان دار دارد و سایر تیم‌ها خیلی خوب نیستند. هر چند که کشتی است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. در تیم ‌ملی ایران چهره‌های شاخص و با انگیزه ای حضور دارند و باید به اعتقاد من جام قهرمانی در ایران بماند.

وی در پایان گفت: امیدوارم تیم ‌ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران بدون حاشیه و مشکل مقتدرانه عازم ر‌قا‌بت‌های المپیک شوند و بهترین نتایج را در این ر‌قا‌بت‌ها به دست بیاورند.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان