کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311403
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه می گوید حزب متبوعش قطعا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ کاندیدای اختصاصی خواهد داشت.

اسدالله بادامچیان نایب رییس حزب موتلفه در گفت‌وگو با عصر اهواز در خصوص برنامه موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، گفت: از ما می‌پرسند که برنامه موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری آیا این است که دوباره یک عده را دور هم جمع کند و بعد از دل آنها چند نفر یا یک نفر را انتخاب کند یا نه.

عضوی شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: مصوبه قطعی شورای مرکزی حزب موتلفه این است که موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ یک نامزد موتلفه‌ای مستقل را به جامعه معرفی کند. این سیاست و تکلیف شرعی ما برای این انتخابات است نه بخاطر اینکه حزب بخواهد قدرت را در دست داشته باشد.

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به اینکه آیا این فرد حتما از درون حزب موتلفه خواهد بود؟، اظهار داشت: فعلا شخص را مشخص نکردیم، تنها مصوبه ما تا این لحظه این است که این کاندیدا عضو موتلفه باشد و دیدگاه ها و نظرات موتلفه را به جامعه منتقل کند. در نهایت هم باید ببینیم که خط ولایت چه مسیری را ایجاب می کند اینکه تا آخر در صحنه باشد یا در ائتلاف نهایی کنار برود.

مشروح کافه خبر اسدالله بادامچیان طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

۲۹۲۱۶منبع: خبرآنلاین
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان