کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311390
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

امشب تیمهای ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک ایران جهت حضور در پنجاهمین دوره رقابتهای آسیایی، تهران را به مقصد پکن ترک خواهند کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پنجاهمین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه به میزبانی چین در پکن برگزار می شود.

نمایندگان ایران امشب ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ تهران را ترک کرده تا چهارشنبه ساعت ۱۷ عصر در سمینار فنی و داوری و مراسم وزن و قدکشی حضور داشته باشند.

امیر محمد سلیمانیان در دسته قدی +۱۷۲ سانتی متر رشته فیزیک و آرمان رضوان گیل کلائی دسته قدی ۱۶۸ سانتیمتر، وحید بادپی دسته قدی ۱۷۵ سانتیمتر و محسن انتظاری دسته قدی ۱۸۰ سانتیمتر رشته بادی کلاسیک نمایندگان حاضر در این اردو هستند که ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ تا ۱۶ برای برگزاری رقابتهای مقدماتی به روی صحنه می روند و بلافاصله پس از آن رقابت فینال پیگیری خواهد شد.

۳۱ اردیبهشت در آخرین روز مسابقات، ورزشکاران پرورش اندام با یکدیگر رقابت می کنند. تیم ملی پرورش اندام با ترکیب ۱۰ نفر از منتخبان کشورمان در رقابت های آسیایی ۲۰۱۶ حضور خواهد داشت.

اسامی ملی پوشان پرورش اندام ایران به شرح زیر است:

وزن ۶۰ کیلو گرم: احسان خواجوی

وزن ۷۰ کیلو گرم: محسن محمودی

وزن ۷۵ کیلو گرم: مهدی مصطفی لو

وزن ۸۵ کیلو گرم: مهدی قنواتی

وزن ۹۰ کیلو گرم: سعید معمر- حمید لکزایی

وزن ۹۵ کیلو گرم: میثم کشوری

وزن ۱۰۰ کیلو گرم: آیت نجدباقری- روح اله میرحسینی

وزن ۱۰۰ + کیلو گرم: رمضانعلی قنبرلو

ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و محمد نصیری نایب رییس این فدراسیون نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کنند و رضا سلطانی مدیر تیم های ملی، وحید اکبرزاده و یوسف کریمی به عنوان مربی در کنار ملی پوشان حاضر هستند.

حسین عبدی در دسته قدی -۱۷۲ سانتیمتر فیزیک به دلیل عدم صدور روادید از سوی سفارت چین، محمد انتظاری دسته قدی ۱۸۰بادی کلاسیک و محمد امانی ورزشکار وزن ۸۰ کیلو گرم پرورش اندام به دلیل مصدومیت و بیماری از همراهی تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ بازماندند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان