کد خبر: 311353
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مربی بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی می‌گوید با برنامه جدید لیگ برتر فوتسال آنها بدون بازی دوستانه در جام باشگاه‌های آسیا حاضر می‌شوند.

وحید شمسایی در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی تعیین ۶ مرداد ماه برای شروع لیگ برتر فوتسال، اظها‌رکرد: به عنوان یک باشگاه مجبوریم از قوانین تبعیت کنیم. این تاریخ برای بعضی‌ها خوب و برای بعضی‌ها هم بد است. ۶ مرداد برای ما خوب نیست چرا که ما دو تورنمنت مهم قبل از لیگ برتر داریم و باید با آمادگی در این مسابقات حاضر شویم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: با این شرایط بدون بازی رسمی عازم جام باشگاه‌های فوتسال جهان می شویم و اتفاقا در بازی نخست هم با بارسلونا بهترین تیم جهان بازی می‌کنیم.

مربی – بازیکن تاسیسات دریایی با بیان این که بازی رسمی نقش مهمی در آمادگی هر تیمی دارد، افزود: سال گذشته قبل از لیگ قهرمانان آسیا، سه بازی سنگین از مسابقات لیگ برتر برگزار کردیم که تا حدود زیادی کمک حال ما شد.

شمسایی افزود: ضمن در نظر گرفتن منافع تیم ‌ملی باید منافع تاسیسات دریایی را هم در نظر بگیرند چرا که ما نماینده ایران در آسیا و جهان هستیم.

او با اشاره به شروع تمرینات تیمش یادآور شد: دو، سه روز از شروع تمرینات ما گذشته است. صبح و بعد از ظهر در حال تمرین هستیم تا زودتر به آمادگی برسیم. فعلا ۱۰ نفر هستیم و تا هفته‌ آینده کامل می‌شویم.

مربی – بازیکن این تیم گفت: ما ۴۰ روز برای رسیدن به آمادگی فرصت داریم و سعی می‌کنیم تا ۱۵ خرداد و قبل از شروع ماه مبارک رمضان باید تمرینات توپی خودمان را به پایان برسانیم.

او در پایان افزود: هنوز می‌توانیم ۶ بازیکن دیگر جذب کنیم و به دنبال نهایی کردن لیست بازیکنان‌مان هستیم.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان