کد خبر: 311315
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مهاجم بارسلونا بیشترین دریبل و مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید بیشترین شوت را در این فصل لالیگا زدند.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، یک بار دیگر لالیگا به پایان رسید، اکنون تیم قهرمان، تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهند کرد، آنهایی که به لیگ اروپا خواهند رفت و تیم‌هایی که سقوط کردند و در فصل باید در لیگ دو بازی کنند را می‌شناسیم. می دانیم که هیچ کس به اندازه کریستیانو رونالدو شوت نزد. کسی به اندازه نیمار بازیکنان حریف را جا نگذاشت و بازیکنی به تعداد پاس‌های گل لیونل مسی و لوییس سوارس نرسید.

همچنین هیچ تیمی مانند اتلتیکومادرید در توپ‌گیری موفق نبود و تیمی به اندازه اسپانیول خطا نکرد و برای هیچ تیمی به اندازه بارسلونا، پنا‌لتی‌ به نفعش گرفته نشد.

رونالدو که نتوانست در ر‌قا‌بت با لوییس سوارس در کسب پیچیچی و کفش طلا از سد مهاجم بارسلونا عبور کند، ۲۲۴ شوت زد. مسی ۱۵۵ و سوارس بازیکنان بازی ۱۳۷ شوت به سمت دروازه حریف زدند. این دو بازیکن که به همراه نیمار بیشترین تعداد پاس گل را دادند. مهاجم اروگوئه ای و آرژانتینی، هر یک ۱۵ پاس گل دادند و نیمار ۱۵ پاس داد. کروس با ۱۲ پاس اولین بازیکن ر‌ئال‌ ماد‌رید در این فهرست است و با کوکه، بازیکن اتلتیکو رتبه چهارم را به خود اختصاص دادند. دریبل‌زنی هم بازیکنان بارسا بهتر عمل کردند. نیمار با ۳۲۳ بالاتر از همه است. پس از او مسی با ۲۶۲ و اوریانا ۲۴۴ قرار دارند.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان