کد خبر: 311276
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی النصر امارات به ستایش از شاگردان امیر قلعه نویی پرداخت و تاکید کرد که تراکتورسازی از بهترین تیم‌های کنونی فوتبال آسیا است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، تراکتورسازی در یکی از حساس ترین بازیهای دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف النصر خواهد رفت. ایوان یوانوویچ، سرمربی النصر قبل از این دیدار حساس به ستایش از تراکتور سازی پرداخت و بازی برابر این تیم را بسیار سخت توصیف کرد.

او گفت: با تیمی بازی می کنیم که از بهترین تیم های آسیا است و در گروهی که تیم های بزرگی مانند الهلال و الجزیره و پاختاکور در آن حضور داشتند با اقتدار به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد. نماینده ایران در این گروه سخت یک هفته قبل از پایان مرحله گروهی صعودش به دور بعد را نهایی کرد و این نشان می دهد که آنها تا چه اندازه خوب ظاهر شده‌اند. تراکتورسازی هم در خط حمله و هم در خط دفاعی تیم بسیار خوبی است و به خوبی هم روی حریف فشار می‌آورد و این از شاخصه‌های این تیم است.

او ادامه داد: تراکتورسازی حتی شانس رسیدن به گل از روی پرتاب های دستی را دارد. آنها روی توپ های شروع مجدد خوب کار می کند و در طول ۹۰ دقیقه انرژیک و با روحیه بازی می کند. براین باور هستم که این تیم ایرانی از بهترین تیم های کنونی قاره آسیا است. با این حال باید بگویم که بازیکنان النصر هم انگیزه زیادی برای درخشش دارند و هر آنچه را که در توان خواهند داشت روی می‌کنند.

بترونیا بهترین بازیکن النصر هم درباره این دیدار گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. النصر در مرحله گروهی بازیهای سختی را پشت سرگذاشت و با شایستگی به یک هشتم نهایی راه پیدا کرده است. حضور ما در این مرحله یک دستاورد تاریخی است و می خواهیم به تاریخ سازی خود ادامه دهیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان