کد خبر: 311188
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، علی اصغر کلانتری عصر امروز دوشنبه پس از شکست تیمش در مقابل صنعت نفت آبادان و بازمانده از صعود به لیگ برتر، ضمن تبریک پیروزی تیم صنعت نفت به آبادانی ها گفت: پیشتر هم گفته بودم که دوست ندارم دو تیم فجر و نفت آبادان مقابل هم قرار گیرند تا یکی از تیمها راهی لیگ برتر شود چون معتقدم هر دو تیم شایستگی این صعود را داشتند.

وی افزود: هر چند که تیم صنعت نفت آبادان توانست به حق خود در این لیگ دست پیدا کند اما تیم فجر سپاسی با وجود پشت سر نهادن تمامی مشکلات اما به حق خود نرسید.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز اظهار کرد: برخلاف ابتدای فصل، در ماههای اخیر در خصوص مشکلات تیم حرف نزدم و تمرکز خود را  را بر روی تیم معطوف کردم.

وی با بیان اینکه در میانه فصل در طی جلسه ای که با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس داشت در خصوص نیاز ۳۰۰ میلیون تومانی تیم جهت رفع مشکلات برای صعود به لیگ برتر تصریح کرد: متاسفانه تنها ۳۰ میلیون تومان از مبلغ درخواستی به دست ما رسید.

سرمربی تیم فوتبال فحر سپاسی شیراز گفت: مسئولان استان فارس را حلال نمی کنم چرا که تعلل آنان در حمایت از تیم سبب شد تا زحمات یکساله بازیکنان که اغلب آنان نیز سرباز هستند و با مبالغی اندک در این تیم بازی می کنند، هدر برود.

کلانتری افزود: اگر چه لیگ یک لیگ فرسایشی را پشت سر گذاشتیم اما از همان ابتدا لیگ مدعی اصلی صعود به لیگ برتر بودیم.

وی در پایان عنوان کرد: اینکه ۸۰ درصد ازتیم را بازیکنانی تشکیل می دهند که سربازند نشان از آن دارد که کار بزرگی انجام و برای آن زحمات زیادی کشیده شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان