یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311170
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از شبکه روسیا الیوم، اینترپل(پلیس بین الملل) روز دوشنبه «طارق الهاشمی» معاون پیشین رئیس جمهور عراق را از لیست قرمز و تحت تعقیب خارج کرد.

بر اساس این گزارش اینترپل با صدور بیانیه ای اعلام کرد: درباره صحت اطلاعاتی که درباره هاشمی ارائه شده بود، شک های قوی به وجود آمد. بنابراین تصمیم بر این شد که نام وی و اطلاعات ارائه شده در پرونده هایش از دستور کار خارج گردد.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است که اینترپل از مدارکی که مقامات عراقی برای دستگیری الهاشمی ارائه داده اند، قانع نشده است.

گفتنی است اینترپل در سال ۲۰۱۲ دستور دستگیری طارق الهاشمی معاون پیشین رئیس جمهور عراق را به اتهام حمایت از تروریسم و به درخواست دولت وقت عراق به ریاست نوری المالکی صادر کرده بود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان