یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311138
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، این هفته از مسابقات در شرایطی برگزار شد که قبل از این صعود تیم های پیکان و ماشین سازی تبریز به لیگ برتر قطعی شده بود و سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم از میان تیم های صنعت نفت آبادان و فجرسپاسی انتخاب می شد.

دیدار حساس این دو تیم عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم صنعت نفت با برتری ۲ بر یک موفق شد جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند و فجرسپاسی شیراز یک فصل دیگر در حسرت لیگ برتر بماند و از لب چشمه تشنه برگردد.

* خونه به خونه بابل یک – داماش گیلان یک

* فولاد یزد یک – نفت مسجدسلیمان صفر

گل گهرسیرجان ۲ – ماشین سازی تبریز صفر

* پاس همدان ۳ – مس کرمان صفر

* صنعت نفت آبادان ۲ – فجرسپاسی یک

* خیبرخرم آباد صفر – نساجی مازندران صفر

* مس رفسنجان ۳ – گیتی پسند صفر

* پیکان تهران یک – شهرداری اردبیل یک

* آلومینیوم اراک ۳ – ایران جوان بوشهر ۲

* آلومینیوم هرمزگان یک – پارسه تهران یک

در پایان این دوره از مسابقات تیم های فوتبال پیکان تهران، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان به لیگ برتر صعود کردند. تیم های فوتبال پاس همدان، گیتی پسند اصفهان، آلومینیوم هرمزگان، داماش گیلان و شهرداری اردبیل هم به لیگ دسته دوم سقوط کردند.

براساس تصمیم مسئولان سازمان لیگ قرار است فصل آینده لیگ دسته اول با حضور ۱۸ تیم برگزار شود به همین خاطر در پایان لیگ امسال پنج تیم به دسته دوم سقوط کردند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان