کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 311040
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: کمیته ملی المپیک از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند و زمان ارسال نامه به رییس فدراسیون جهانی کوراش اصلا بحث انتخابات فدراسیون جودو مطرح نبود.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به رییس فدراسیون جهانی کوراش خواستار لغو محرومیت آرش میراسماعیلی شده بود. برخی‌ها مدعی شدند که ارسال این نامه این شائبه را به وجود می‌آورد که کمیته ملی المپیک قصد حمایت از میراسماعیلی که برای فدراسیون جودو کاندیدا شده است، را دارد.

شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک در گفت‌و‌گو با خبرنگار‌ ایسنا، این موضوع را تکذیب کرد و گفت: سرپرست فدراسیون به صورت کتبی از کمیته ملی المپیک خواست که برای حیدر فرمان، رییس فدراسیون جهانی کوراش نامه‌ای بنویسیم و برای لغو محرومیت میر اسماعیلی به آنها کمک کنیم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: این وظیفه ذاتی کمیته ملی المپیک است که اگر فدراسیون‌ها مشکلی داشتند به آن‌ها کمک کند، اما باید بگویم که تاریخ نامه‌ای که ما ارسال کرده‌ایم مشخص است و زمان ارسال نامه اصلا بحث انتخابات فدراسیون جودو مطرح نبود و ربطی به انتخابات ندارد. از طرف دیگر به صراحت می‌گویم که کمیته ملی المپیک هیچ گونه حمایت و جهت گیری نسبت به کاندیدایی ندارد و من این موضوع را تکذیب می‌کنم.

شهنازی از تصویب تغییرات در آیین‌نامه‌ کمیسیون زنان کمیته ملی المپیک خبر داد و گفت: رییس کمیسیون زنان خواستار تغییراتی در اساسنامه و آیین‌نامه‌ این کمیسیون بود. ما نیز تغییرات را بررسی کردیم و چون منطقی بود تغییرات تصویب شد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان