کد خبر: 310811
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ستاره برزیلی خط دفاع ولفسبورگ که بازیکن آزاد محسوب می‌شد، با جدایی از تیم سبزپوش آلمانی به عضویت شالکه درآمد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، نالدو مدافع برزیلی ولفسبورگ که در چهار فصل اخیر در این تیم آلمانی توپ می‌زد، قراردادش به پایان رسید تا به عنوان بازیکن آزاد راهی شالکه دیگر تیم بوندسلیگایی شود تا اولین خرید شالکه برای فصل جدید صورت گیرد.

این مدافع ۳۳ ساله برزیلی با قراردادی دو ساله تا ژوئن ۲۰۱۸ در گلزن‌کرشن خواهد بود و بندی در قرارداد او ذکر شده است که می‌تواند باعث شود او یک سال دیگر نیز در تیم شالکه بماند.

کریستیان هیدل، مدیر اجرایی شالکه درباره جذب این بازیکن گفت: وقتی فهمیدیم نالدو بازیکن در دسترسی است، تصمیم گرفتیم تا برای جذب او اقدام کنیم و خیلی خوشحال هستیم که در زمان کم توانستیم او را متقاعد به حضور در شالکه کنیم. خیلی برای ما مهم بود که بازیکن با تجربه ای چون نالدو را به تیم جوان و با استعداد خودمان اضافه کنیم و قطعا می تواند تاثیر خوبی در تیم ما داشته باشد.

نالدو هفت سال در وردربرمن توپ زد و تا سال ۲۰۱۲ در این تیم آلمانی عضویت داشت تا اینکه راهی ولفسبورگ شود و با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا نیز بازی کرد. او ۱۰۰ بازی برای ولفسبورگ انجام داد و توانست با این تیم به قهرمانی در جام حذفی آلمان دست یابد.

نالدو درباره حضور در شالکه گفت: با تجربه خوبی که در ولفسبورگ داشتم، توانستم دوران خوبی را در این تیم به پایان برسانم و اکنون خیلی خوشحال هستم که به عضویت شالکه درامدم تا دوران جدیدی در زندگی ورزشی من شروع شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان