کد خبر: 310751
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

غلامحسین امین فر در گفتگو با مهر اظهار کرد: بازیکنانمان پس از بازی مقابل داماش تمرینان منظم، شاداب و با نشاطی به انجام رساندند و اکنون در آمادگی صد در صدی به لحاظ جسمی و روحی قرار دارند.

وی از هواداران به عنوان یار دوازدهم تیم یاد کرد و افزود: از تمامی هواداران با تعصب، با غیرت  و پرشور آبادانی می خواهیم که مثل همیشه تیم را با تشویقها و حمایتهای خود یاری کنند و فردا استادیوم تختی را به جهنی برای تیم حریف تبدیل کنند.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: نگاه صد درصدی به لیگ برتر داریم و برای رسیدن به آن تمام توانمان را به کار می گیریم و به دعای خیر مردم شریف و ورزش دوست آبادان نیاز داریم.

امین فر یادآور شد: خوشبختانه در بازی فردا هیچ بازیکن مصدوم و یا محروم نداریم و بازیکنانمان با نیرو و روحیه ای مضاعف به میدان می روند.

به گزارش مهر، تیمهای صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز در قالب هفته ۳۸ (پایانی) لیگ برتر بزرگسالان برای تعیین سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم، فردا دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه جاری از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان و با حضور هواداران با تعصب به میدان می رود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان