کد خبر: 310727
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ‌ملی فوتسال با بیان این که اسحاق جهانگیری دستور حمایت از تیم ملی را داد، گفت: پیگیری حمایت از تیم ملی بر عهده تاج و افتخاری است و آنها باید اردوی تیم ملی را فراهم کنند.

محمد ناظم الشریعه در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره دیدار اعضای تیم ‌ملی فوتسال ایران با اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، اظها‌ر کرد: یک جلسه خوب در حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر ورزش و جوانان، رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل و رییس کمیته فوتسال برگزار کردیم و مشکلات و دغدغه‌های تیم ‌ملی هم بیا‌ن‌ شد. در همان جا بیا‌ن‌ کردم که ما راهی جا‌م جها‌نی هستیم و اگر از تیم ‌ملی حمایت نمی‌شود پس از مسابقات نباید جواب مردم را ما بدهیم. اگر نتوانستیم جایگاه خوبی را به دست بیاوریم مقصر ما نیستیم.

او درباره این که معاون اول رییس جمهور آیا برای حمایت از تیم ‌ملی دستورات لازم را داد، گفت: آقای جهانگیری گفتند که ما هیچ مشکلی با ورزش نداریم و همیشه با ورزشکاران ارتباط خوبی داشتیم. پیگیری این موضوع با تاج و افتخاری است و باید ببینیم که آنها چه کار می‌کنند.

سرمربی تیم ‌ملی فوتسال در واکنش به این که امروز بیست و ششم اردیبهشت ماه است و طبق برنامه‌های قبلی باید اردوی تیم ‌ملی آغاز می‌شد، بیا‌ن‌ کرد: اردوی کیش که منتفی شد. ما پیگیر اردوی تیم ‌ملی د اردبیل هستیم و فقط منتظر هستیم که این امکانات فراهم شود.

ناظم الشریعه درباره این که آیا اردیبل توانایی میزبانی فوتسال را دارد، گفت: سالن اصلی شهر اردبیل در دست تعمیر و ترمیم است و باید به سالن شهر سرعین برویم. یک نفر از دوستان ما برای بازدید به این شهر می‌رود و اگر امکانات لازم فراهم بود، اردو را برگزار می‌کنیم.

او در پایان تاکید کرد: کار من دادن بر‌نامه‌ریزی لازم برای تیم ‌ملی است و پیگیری‌ها با تاج و افتخاری است. من که نمی‌توانم برگزاری اردو را هم بر عهده بگیرم. ما از چند روز پیش تمریناتمان را آغاز کردیم، ولی به دلیل فراهم نبودن شرایط اردو تعطیل شد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان