یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310712
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پیمان ادیبی در گفتگو با مهر با بیان اینکه تیم صنعت نفت همیشه به هواداران خود امید دارد، اظهار کرد: آنان وفادارانی هستند که هیچگاه دست از حمایت همه جانبه تیمشان برنداشته و با این کار سبب افتخارآفرینی این تیم شده اند.

وی خطاب به هوادارن پرشور آبادانی افزود: امیدواریم با حماسه ای که از بابت حضور هواداران در روز دوشنبه ۲۷ ردیبهشت ماه جاری در استادیوم تختی آبادان رقم می خورد این تیم بتواند ضمن کسب پیروزی و حضور در لیگ برتر شادی را به مردم ابن شهرستان هدیه کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اضافه کرد: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که اکنون به لطف خداوند و همراهی پرشور و تمام قد هوادارانش به سوی لیگ برتر خیز برداشته برای برداشتن گان آخر جهت حضور در لیگ برتر که انصافا حق این تیم و طرفدارانش هست، به یاری و حمایت همراهان همیشگی خود دارد.

ادیبی، عشق و تعصب تک تک هواداران و مردم را نسبت به تیم صنعت نفت مثال زدنی خواند و تصریح کرد: امروز وقت آن است که یک بار دیگر تعصب و غیرت مردم آبادان را در همراهی و حمایت از تیمشان به رخ همه حریفان و رقیبان بکشیم.

به گزارش مهر، مسابقه میان تیمهای صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز در قالب هفته ۳۸ (پایانی) لیگ دسته یک بزرگسالان برای تعیین سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم، روز دوشنبه هفته جاری (۲۷ اردیبهشت ماه ) از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی شهر آبادان با حضور هواداران با تعصب “برزیل ایران” برگزار می شود.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان