کد خبر: 310712
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پیمان ادیبی در گفتگو با مهر با بیان اینکه تیم صنعت نفت همیشه به هواداران خود امید دارد، اظهار کرد: آنان وفادارانی هستند که هیچگاه دست از حمایت همه جانبه تیمشان برنداشته و با این کار سبب افتخارآفرینی این تیم شده اند.

وی خطاب به هوادارن پرشور آبادانی افزود: امیدواریم با حماسه ای که از بابت حضور هواداران در روز دوشنبه ۲۷ ردیبهشت ماه جاری در استادیوم تختی آبادان رقم می خورد این تیم بتواند ضمن کسب پیروزی و حضور در لیگ برتر شادی را به مردم ابن شهرستان هدیه کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اضافه کرد: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که اکنون به لطف خداوند و همراهی پرشور و تمام قد هوادارانش به سوی لیگ برتر خیز برداشته برای برداشتن گان آخر جهت حضور در لیگ برتر که انصافا حق این تیم و طرفدارانش هست، به یاری و حمایت همراهان همیشگی خود دارد.

ادیبی، عشق و تعصب تک تک هواداران و مردم را نسبت به تیم صنعت نفت مثال زدنی خواند و تصریح کرد: امروز وقت آن است که یک بار دیگر تعصب و غیرت مردم آبادان را در همراهی و حمایت از تیمشان به رخ همه حریفان و رقیبان بکشیم.

به گزارش مهر، مسابقه میان تیمهای صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز در قالب هفته ۳۸ (پایانی) لیگ دسته یک بزرگسالان برای تعیین سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم، روز دوشنبه هفته جاری (۲۷ اردیبهشت ماه ) از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی شهر آبادان با حضور هواداران با تعصب “برزیل ایران” برگزار می شود.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان