کد خبر: 310696
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: جهت برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر مشکل تامین اعتبار و بودجه وجود دارد.

حجت الاسلام عادل رویوران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: در برنامه‌های مشترک جهت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر مشکل تامین اعتبار و بودجه وجود دارد و بودجه‌ای جهت برگزاری این برنامه‌ها به اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر تعلق نگرفته است.

وی افزود: در صورتی که بودجه‌ای از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان و کمیته پشتیبانی ستاد سوم خرداد و به ویژه منابع اعتبارات فرهنگی جهت برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اختصاص یابد، می‌توان برنامه‌ها و مراسم ویژه‌ این روز را برگزار کرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر عنوان کرد: در صورت اختصاص اعتبار لازم جهت برگزاری مراسم، یک برنامه محوری از جمله تقدیر و تشکر از روحانیون پیشکسوت مبلغ در عرصه مقاومت خرمشهر که از ابتدای جنگ تا فتح خرمشهر و پس از آن به عنوان مبلغ در شهرستان حضور داشتند و اهدای کمک هزینه سفر عتبات به آنان، برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به دومین برنامه اختصاصی مجموعه تبلیغات اسلامی خرمشهر به مناسبت سوم خرداد گفت: راویان و فاتحان خرمشهر در ۱۰ مسجد محوری شهرستان خرمشهر برای نسل جدید روایت‌گری می‌کنند. این مراسم در مدارس و دانشگاه‌ها نیز در صورت تامین اعتبار برگزار خواهد شد.

رویوران بیان کرد: برگزاری این برنامه‌ها حدود ۸ میلیون تومان هزینه دارد که لازم است اعتبار آن تامین شود تا بتوان برنامه‌ها را اجرا کرد.

وی با اشاره به حجم بالای برنامه‌های سوم خرداد اظهار کرد: اکنون ۱۰۰ برنامه ارائه شده که حدود ۴۰ برنامه در مرحله اجرا هستند. این برنامه‌های اجرایی متعلق به ستاد سوم خرداد و راویان و فاتحان خرمشهر است ولی برنامه‌های دیگر ادارات مقداری کم رنگ‌تر است.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان