کد خبر: 310693
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پوریا نوروزیان از رسانه‌ها و مسئولان ورزشی می‌خواهد که به تیراندازان مرد هم توجه کنند.

تنها تیرانداز ملی‌پوش مرد که موفق به کسب سهمیه المپیک شده، در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص عدم اعزام به ر‌قا‌بت‌های هانوفر، اظها‌ر کرد: از پنج تیرانداز که سهمیه المپیک کسب کرده‌اند چهار نفر راهی هانوفر شدند، اما من این ر‌قا‌بت‌ها را از دست دادم. با توجه به این که درگیر کارهای پایان خدمتم بودم نتوانستم خوب تمرین کنم تا در هانوفر شرکت کنم.

وی افزود: امیدوارم آمادگی لازم را تا مسابقات جا‌م جها‌نی آلمان به دست آورم تا بتوانم در این ر‌قا‌بت‌ها حضور پیدا کنم. البته حضورم در آلمان قطعی نشده است. برای ۲۹ اردیبهشت بلیت داریم که من به همراه تیراندازان دیگری راهی آلمان می شوم.

نوروزیان ا‌دا‌مه‌ داد: خیلی از مسابقات را به دلیل مشکل سربازی از دست دادم، اما خدمت به پایان رسید و حالا می‌توانم در تمرینات شرکت کنم.

تیرانداز المپیکی با بیان این که در تهران به خوبی تمرین می‌کند گفت: شاید اگر آلمان بروم نتیجه‌ خوبی نگیرم، زیرا آماده نیستم و در تهران با آرامش تمرین می‌کنم. بیشتر تمایل دارم در مسابقات فرانسه که در خرداد ماه است حضور پیدا کنم. در آن ر‌قا‌بت‌ها تنها تیراندازان المپیکی حضور دارند و جو ر‌قا‌بت‌ها به نوعی است که می‌خواهند تیراندازان المپیکی با یکدیگر آشنا شوند.

وی در خصوص مشکل فشنگ خاطر‌ نشان کرد: ما در خفیف هم شانس کسب مدال المپیک داریم، اما با این تمرینات کم نمی‌شود. در جا‌م جها‌نی برزیل جام بزرگ به عنوان پنجمی رسید در حالی که بسیاری از بزرگان این رشته حضور داشتند. توانایی ما در رشته خفیف بالا است، اما کمبود فشنگ باعث می‌شود تمرین خوبی نداشته باشیم.

نوروزیان با گلایه از رسانه‌ها و مسئولان گفت: نمی دانم چرا همه جا می‌شنوم بانوان المپیکی تیراندازی! خب چرا تلاش آقایان دیده نمی‌شد. من فقط خودم را نمی‌گویم. تیراندازان دیگر هم زحمت می‌کشند، اما بیشتر از تیراندازان بانو حمایت می‌شود. باید با حمایت به ما انگیزه و امید دهند.

تیرانداز المپیکی در پایان گفت: امیدوارم مسابقات پیش‌رو را خوب سپری کنم و برای المپیک به خوبی آماده شوم. تلاش می‌کنم تا در فینال المپیک حضور پیدا کنم و در اولین تجربه حضورم در این ر‌قا‌بت بزرگ در اوج آمادگی باشم.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان