کد خبر: 310607
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی رئال مادرید از عملکرد بازیکنانش خشنود است و به آن افتخار می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در آخرین بازی‌اش در لالیگا با دو گل کریستیانو رونالدو دپورتیوو لاکرونیا را شکست داد و تنها توانست جایگاه دومی خود را تثبیت کند.

زین الدین زیدان پس از بازی گفت: از عملکرد شاگردانم در این فصل خشنودم و به آن افتخار می کنم. با سختی هایی رو به رو بودیم اما هیچگاه مایوس نشدیم و تا پایان جنگیدیم. این پیام تیم بود.

سرمربی رئال مادرید در ادامه افزود: بازیکنان اکنون باید استراحت کنند. به عملکرد آنها افتخار می کنم. تنها آنها را تحسین می کنم. پس از ۳۸ هفته نتوانستیم شرایط را تغییر بدهیم و بارسلونا قهرمان شد. آنها شایسته قهرمانی بودند.

رونالدو به علت آسیب دیدگی بین دو نیمه تعویض شد. زیدان در این رابطه گفت: ضربه شدیدی به پای او خورد.

او درباره لیگ قهرمانان اروپا و بازی برابر اتلتیکومادرید اظهار کرد: شانس بازی در فینال را داریم. ابتدا استراحت خواهیم کرد و سپس شروع به کار می کنیم. زمان کافی برای این بازی داریم تا خود را به خوبی آماده کنیم. هر دو تیم از شانس یکسانی برخوردارند.

سرمربی فرانسوی در پایان درباره پست گرت بیل گفت: ابتدا سمت راست قرارداشت و رونالدو در چپ. سپس این دو نفر در خط حمله جا به جا شدند. اما عقیده ما بر این است که بیل در سمت راست جایی که راحت‌تر بازی می‌کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان